| gemeni6226 a întrebat:

Recomandari filme care te deconecteaza si te simti parca ai fi in vacanta?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Son in Law (1993), 3 Idiots (2009), Virgin Territory (2007), Without a Paddle (2004), Enchanted (2007), The Princess Bride (1987), I Love You, Man (2009), The Best Man (2005), The Groomsmen (2003), Bride Wars (2009). Mamma Mia! (2008), Trainwreck (2015),O Brother, Where Art Thou? (2000), The Heat (2013), My Big Fat Greek Wedding (2002), The Night Before (2015), Identity Thief (2013), Vacation (2015)

| gemeni6226 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc!

| floresdemayo a răspuns (pentru gemeni6226):

Cu drag, ca de obicei.
Multumesc si eu!

14 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ace Ventura 1&2

| gemeni6226 explică (pentru DoarBogdan):

Multumesc le-am vazut.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Nu stiu ce genuri iti plac, dar iti recomand urmatoarele...
-Seria Home Alone
-Seria Harry Potter
-Seria Underworld
-Seria Twilight
-La Casa de Papel(serial)
-Gambitul Damei(serial)
-Seria John Wick
-Seria Piratii din Caraibe
-Dumb and Dumber
-Dumb and Dumber 2
-The Hot Chick
-The Notebook
-Seria American Pie(decat primele 4 mi-au placut mie)
-Basic Instinct(decat prima parte)
Vizionare Placuta!

| gemeni6226 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Imi place genul bud spencer terence hill dar din pacate deja toate le-am vazut, seria american pie am vazut si cele ce le-ai enumerat am vazut, o sa incerc serialele ce mi-ai recomandat acelea nu le-am vazut.

| gemeni6226 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Apoi gambitul damei am gasit un film dar incepe foarte trist in mod sigur e un film de valoare dar trist nu te simti eliberat in vacanta omul vrea sa fie vesel si asa viata asta e destul de trista dar iti multumesc pentru efortul depus.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru gemeni6226):

Chiar iti recomand acele seriale sunt foarte bune,poti sa incepi mai intai cu Gambitul Damei,ca nu are decat un sezon,La Casa de Papel este mai lung,ambele le port in suflet, sunt foarte bune, si iti mai recomand pe langa aceste seriale, un film desi se poate sa-l fi vazut The Intouchables(varianta in franceza cu Omar Sy, sa nu urmaresti varianta americana). happy

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru gemeni6226):

Eu am vazut serial cu Gambitul Damei, nu stiam ca este si un film.

| gemeni6226 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Am vazut intouchables este foarte buna pacat ca am vazut deja,

| gemeni6226 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Pina la urma mi-a recomandat cineva pe Facebook filmul Pinguinii dlui Popper a fost super recomand tuturor.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru gemeni6226):

L-am vazut. Daca iti plac filmele cu Jim Carrey, am sugestii foarte bune pentru tine desi se poate ca majoritatea sa le fi vazut, am asa...
-Liar Liar
-Bruce Almighty
-The Mask
-Yes Man
-Ace Ventura
-Dumb and Dumber
-Eternal Sunshine of the Spotless Mind
-The Number 23
Vizionare Placuta!
P.S. Ultimele 2 sunt thrillere psihologice, celelalte sunt de comedie.

| gemeni6226 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Da asa e le-am vazut numai pe asta nu. Weekend placut.

| serenityxx a răspuns:

încîlcit
minion
utopiezoo
spărgătornucă