| Davyduchiha2001 a întrebat:

Recomandați-mi și mi niște filme/seriale cu un plot twist bun, Merci, Dau fundă!

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

E unul pe Netflix care se numeste Prin ochii ei. E un miniserial de cateva ep, l-am vazut acum 3 ani, si acum ma mai gandesc la ce s-a intamplat la final

| Davyduchiha2001 explică (pentru Furnicuta000):

L-am văzut pana la sfârșit și m-a lăsat mască, tot la recomandarea ta

| Jessica1235 a răspuns:

1. Once upon a time (e din 2011 și are 7 sezoane)
2. The mentalist (2008-2012, tot 7 sezoane)
3. Irish wish (a apărut anul ăsta)
4. Station 19 (are 7 sezoane, dacă nu greșesc, încă mă uit la el și e foarte fain)
5. Jumanji 1 și 2
6. Baywatch
7. Invible man (apărut în 2020, e vorba de o femeie care fuge de soțul ei, dar un bărbat invizibil nu îi dă pace și încearcă să-l prindă)
8. Anyone But You
9. True spirit (este o poveste reală, e despre Jessica care la 16 ani a făcut înconjurul lumii pe o barcă, singură, în timp de 7 luni)

Asiatice:
1. Are you human too?
2. I am not a robot
3. W-two worlds
4. Goblin
5. A girl who sees smells
6. Suspicious partner
7. Reset