| Cocos_Cosmin_1999 a întrebat:

Am si eu nevoie de o recomandare de anime. nu am pretentii asa mari la gen : sa nu fie prea ecchi ( apropiat de hentai) pentru ca evident nu mai e anime deja. si sa nu aiba o poveste fara pic de actiune repetitiva in care se intampla numai lucruri banale care nici macar nu sunt amuzante big grin a si urasc anime-urile Mecha straight face

P.S. : am vazut foarte multe anime-uri deci multe pe care mi le recomandati s-ar putea sa le stiu, va rog nu faceti recomandari cu anime-uri arhi cunoscute pentru ca le-am cam vazut pe toate.

4 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Z man l-ai văzut?

| Cocos_Cosmin_1999 explică (pentru Niklauss):

Daca te referi la Zetman da l-am vazut big grin daca nu. nu il stiu big grin

| Cocos_Cosmin_1999 explică (pentru Niklauss):

Daca te referi la ZetMan da l-am vazut.
Merci oricum pentru propunere. big grin

| Niklauss a răspuns:

Seria Dragon Ball Z? Daca ai zis ca ai vazut din astea arhi cunoscute nu am idee ce sa iti zic happy

No game, no life? ar putea fi si acela o varianta.