| EoORIGINAL_9331 a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste filme mai misto asa care merg vazute cu prietenii.

Răspuns Câştigător
| Bunny_9036 a răspuns:

Actziune: salt, troy, gladiatorul, 2012.
Horror:paranormal activity 1 sau 2. "Saw" sunt 7 filme deci ai dn ce alegehee hee.
House of wax, the ring 1 sau 2.
Drag me te hell, underworld 1 sau 2.
Van helsing, ghost rider [nu este chiar horror dar este chiar misjto], resident evil sunt 4 filme.
Final destination sunt 4 filme.

Comedithinking : scooby doo [filmul sunt 2] mr bean's holiday.

4 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Pai TRON e misto, Premonitia, Avatar, Greta

| dane95 a răspuns:

American pie 6 happy

| youandmy a răspuns:

Pai stai sa ati insir preferatele mele...blondabon,avatar the last airbeder, anaconda 4, avatar, bona sub acoperire. daca maivrei si atele cautama adutza98

| Bunny_9036 a răspuns:

A da si "zombieland" este chiar un film tare este un pic horror dar este comedie calumea mori de rashee heelaughing