| SarcasticallyPunished a întrebat:

Recomandati-mi si mie, va rog, niste filme din perioada 2005-prezent. In general, ma intereseaza sa fie actiune, comedie, thriller etc. Sau oricare alt gen de film care v-a fascinat. Dar sa nu fie strict romance ( adica drame despre dragoste sau ceva de genul ) si nu filme dintr-alea pe care unii le catalogheaza ca fiind " iesite din tipare ", adica genul ala care se desfasoara in flashback-uri si la care tot astepti sa inceapa o actiune dar intr-un final ramai cu asteptarea. Multumesc frumos si astept recomandarile voastre. Pentru cele mai multe si care sunt pe placul meu, dau funda garantat.

Răspuns Câştigător
| Uratu140 a răspuns:

Enter Nowhere
The Sixth sense
The Others
The uninvited
The Skeleton KeySeria Bourne
Lockout
Se7en
Real Steel
Taken (1, 2)
Savages
Blood Diamond
The Departed
Walk the Line
(2005)Brokeback Mountain
(2005)Capote
(2005)Good Night, and Good Luck.
(2005)
Pride & Prejudice
(2005)
Mândrie şi Prejudecată
King Kong
(2005)
King Kong
Transamerica
(2005)
Transamerica
L'enfant
(2005)
Copilul
Thank You for Smoking
(2005)
Multumim ca fumati!
Memoirs of a Geisha
(2005)
Memoriile unei Gheise
Cinderella Man
(2005)
Renăscut din cenuşă
Frank Miller's Sin City
(2005)
Sin City The Constant Gardener
(2005)
Munich
(2005)
Munchen
Sper ca te-am ajutat happy

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Seria Bourne
Lockout
Se7en
Real Steel
Taken (1, 2)
Savages
Blood Diamond
The Departed

Vizionare placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns:

Enter Nowhere
The Sixth sense
The Others
The uninvited
The Skeleton Key
Vizionare placuta!

| SarcasticLady a răspuns:

Paranormal activity ( 1, 2, 3, 4, 5 )

| Predator30 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/......-azi-4427/

Cauta acolo si vezi ce film iti place is toate din 90 pana azi, eu de acolo imi iau filme

| Beretta a răspuns:

Trilogia Batman, sunt niste filme exceptionale

| AndreiBolos a răspuns:

Pitch Perfect 2012, e un film cu story reusit, calitate HD si muzica perfecta. Recomand!

| bubblegummy a răspuns:

Five fingers, barricade, the hole, saw 5, the grudge, motelul groazei, childish dictado, sinister, wrong turn 2, bad santa. sper ca te-am ajutat.