| Dragobeta a întrebat:

Rog ajutor de la cinefili.
Dintr-un film imi amintesc atat:
Doua surori gemene. Una este model pentru o mare casa de moda. Cealalta (nu stiu meseria) mare admiratoare de arta si in principal de arta in arhitectura.
Modelul, din cauza mediului, a evenimentelor la care trebuie sa participe si a presiunii sefilor care se culcau cu toate modelele, ajunge sa se drogheze. Totusi, singura ia hotararea de a merge la un centru de dezintoxicare. Ca sa nu afle sefii si sa piarda locul de munca, o convinge pe sora sa sa o inlocuiasca un timp. O instruieste cu privire la colectiv, ca sa nu se dea de gol. Totusi, sefa de la croitorie isi da seama ca "Trupul asta nu este a lui "X", are 2 kg in plus". Dupa o incercare cu "sora mea gateste bine", recunoaste adevarul. Impreuna demasca toate ilegalitatile casei de moda. In rest, nu-mi mai amintesc.
Cum se numeste filmul?
A, daca primesc si un link unde sa-l revad...
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| alinaa765 a răspuns:

A change of place

| Dragobeta explică (pentru alinaa765):

Acesta este. Multumesc mult.

1 răspuns: