| MaryMary235618 a întrebat:

S-a uitat cineva la serialul "The 100"? Dacă da, are un final fericit?

Răspuns Câştigător
| Jakye a răspuns:

=== SPOILER ===

"The 100" a cuprins mai multe războaie, planete și personaje. În cele din urmă, doar câteva din personajele principale au reușit să supravieațuiască până la încheierea seriei. Acesta are un final fericit.

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Chiar vrei sa stii finalul?
Ce rost mai are sa te uiti daca stii cum se termina?

| MaryMary235618 explică (pentru danbnz):

Am văzut destule seriale și filme cu final trist, așa că nu mai vreau, ar fi o pierdere de timp să mă uit și să aibă un final trist.

| Brizbriz a răspuns (pentru danbnz):

2. NU a intrebat cum se termina, ci daca e cu final fericit
1. pe windows sunt obisnuit sa bag parola de admin odata, dupa aia nu mai trebuie pana nu dau logout sau restart, pe Linux trebuie sa o bagi la fiecare chestie administrativa, am urlat pe un forum, vreo 10 au zis ca vor si ei, si apoi vine O JAVRA NENOROCITA care, in loc sa vina cu o solutie, spune
"ca i se pare absurd ca toti vor chestia aia, ca doar... ce mare lucru?"
un moment, cine dracu' a murit si l-a facut pe el D-zeul meu ca sa imi spuna cum sa imi traiesc viata?!?

deci, fiecare cu fetish-ul lui tongue

| danbnz a răspuns (pentru Brizbriz):

2. e cam tot aia
E ca si cum te-ai uita la un meci de fotbal foarte tensionat dar stii ca in final castiga favorita.
Unde mai e trairea, emotia, suspansul?

| Brizbriz a răspuns (pentru danbnz):

Twin Peaks Fire Walk With Me
https://www.imdb.com/title/tt0105665/
in ziua de azi nu stiu daca te mai sperie, dar eu l-am vazut ziua, intr-o camera luminata si incercam sa constientizez si sa ma uit in jur ca sa ma calmez, si tot eram speriat de ultima moarte, cel mai de groaza film pe care l-am vazut vreodata, suspansul folosit la modul cel mai artistic posibil, sa te sperie, mai ales ca nu au fost chestii ca sange, mate, zombii, etc. NUMAI suspans

si, mai rau, stiam exact cum o sa se termine, din cauza ca actiunea se petrecea inainte de serialul Twin Peaks, pe care l-am vazut si care a intors pe toate fetele posibile cum a murit Laura Palmer

deci, faptul ca stii cum se termina, nu inseamna ca daca nu e facut cu adevarat bine, nu te poate impresiona

| UserRo10 a răspuns:

Vezi ca ultimul sezon cu finalul nu este pe Netflix. Mie mi-a placut maxim serialul. Se termina cu bine

| nukeyly a răspuns:

The 100 Season 7 of 7 Ending Explained
https://www.youtube.com/watch?v=s38RR77d048

| Bogdim0t a răspuns:

E super super super fain serialul, simți toate emoțiile posibile pe parcursul serialului happy finalul este unul fericit, îți garantez că este fain!