| MaryMary235618 a întrebat:

S-a uitat cineva la serialul "Bridgerton"? Dacă da, cum vi s-a părut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fain.
Semi Comedie in epoca victoriana despre unii tineri din familii nobile de la curtea tronului angliei, in demersul lor de a si gasi perechea.
Exista si o ziarista anonima care da barfele pe fata, gen gossip girl.
In rest usor frivol

| MaryMary235618 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc, pentru răspuns!

3 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Salut! Eu nu l-am văzut dar m-am uitat pe un trailer după ce am văzut întrebarea ta și eu cred că trebuie să-i dai o șansă.
Dar dacă nu ești foarte sigura uită-te la ce recenzii are pe Google și poate îți dau seama daca merita să îl vezi.