| Tonku_Liuba_1996 a întrebat:

Sa-mi raspunda numai cei care privesc O Noua Viata... Vreau sa aflu, daca stie cineva, ce se va intmpla la sfirsitul ultimei serii?

1 răspuns:
| onlinetpu a răspuns:

Buna! o noua viata are 45 de episoade.
am auzit ca la sfarsitul acestei telenovele Filip va fi inchis la puscarie condamnat la moarte; ioana va fi cu Andrei care va iesi din inchisoare anca cu Vlad iar apoi se va afla ca Edy e fratele lui Filip si ca toti au vrut sa le faca rau! se va afla de Vivi care va fi acuzata ca i-a pus otrava in paharul lui Andrei
totul se v-a sfarsi cu bine
dar eu unu zic sa te uti pana la final si sa descoperi singura cate ceva in fiecare episod. Funda?big grin