| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 13 ani si 1.56 cm ceea ce vreau eu sa aflu daca este o inaltime mica? si daca as bea lapte m-ar ajuta cu inaltimea?
Scuzati categoria :Va rog sa nu raspunda numai cine stie!
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| LexaHD a răspuns:

Eu am 12 ani si 1, 59. Stai linistita..Cresti in timp..ai nevoie de imunitate. Centrum te ajuta. Si pe mine m-a ajutat.

| PROTOTYPE a răspuns:

Sport nu lapte happy

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns:

Nu esti mic la varsta asta. Da' ala de mai sus are dreptatelaughing... Trebuie sa faci un pic de sport, eu cand m-am apucat atunci am inceput sa cresc mai bine, poate o fi o coincidenta sau nu thinking

| qazwsxedc131 a răspuns:

Ticule eu am 16 ani si am 168 si nu ma plang, la varsta ta eram mai mic deci... Tot cea ce trebuie sa faci este sa mananci mult si sa te apuci de un sport iar pe langa daca dispui de bani cumparati Centrum te ajuta!

| flyden a răspuns:

Stai linistit... sigur o sa vina momentul cand o sa cresti in inaltime laughing big grin