| mirelv a întrebat:

Sal.caut un film vechi de colectie, se numeste LUMEA ATLANTIDEI sau ceva de genul asta, l-am vazut la cinema dupa anii '80, daca cineva m-ar putea ajuta, cu un sait de unde as putea sa-l descarc, sau cel putin cu trailerul filmului, dau funda pentru raspuns

3 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

pai scrie la google lumea atlantidei download. bafta

| Chiforescu_Laurentiu-George_1968 a răspuns:

Poate este acesta, si eu caut filme vechi: http://www.cinemarx.ro/......67376.html

| Gangplank a răspuns:

Salut, caut si eu un film pe care l-am vazut in copilarie, desi stiu foarte putin despre el, sper sa-l fi vazut cineva. E vorba despre un baiat al carui tata e condamnat la munca silnica intr-o mina de sare si la final ajung sa se lupte intre ei fara sa stie cine sunt. Il caut de ani de zile si inca nu am gasit nimic... sper ca l-a vazut cineva de aici.