| MCiroM a întrebat:

Filme romantice va rog! mersi!

Răspuns Câştigător
| Aimée34 a răspuns:

Depinde ce fel de filme iti plac:vechi, despre dans, istorice...
Preferatele mele sunt:
1. Titanic(1997)-Leonardo Dicaprio si Kate Winslet
2.New Year's Eve (2011)- Robert De Niro, Ashton Kutcher, Zac Efron, Hilary Swank, Michelle Pfeiffer, Halle Berry, Abigail Breslin, Jessica Biel, Jon Bon Jovi, Katherine Heigl
3.Sense and Sensibility (1995)-Kate Winslet, Hugh Grant, Emma Thompson, Alan Rickman
4.Pride & Prejudice (2005)-Keira Knightley, Matthew Macfadyen
5.The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011)-Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner
6.A Cinderella Story: Once Upon a Song ( 2011)-Lucy Hale
7.Mamma mia! (2008) -Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth
Imi plac mult mai multe...
despre urmatoarele n-am avut timp sa le scriu si actorii, dai google...
8.Another Cinderella Story
9.The Ugly Truth
10.P.S. I Love You
11.Definitely, Maybe
12.The Mask of Zorro
13.Valentine's Day
14.One day
15.Australia

Sper sa-ti placa, sunt filme cu mult bun gust.

2 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

The lucky one ( superb)
Notebook
Dear John

Răspuns utilizator avertizat