| S1mplu a întrebat:

Sal prieteni,ce ziceti despre noul scooby doo si echipa misterelor?

Parerea mea este ca e un mare dezastru,adica frate,velma si shaggy sa fie indragostiti,serios? sau sa se certe scooby cu shaggy pentru velma,lol, wtf is this?

Sau Fred?, cum de l-au putut face asa de tamp.

Zici ca e o telenovela proasta cu buget mic la care nu se uita decat 2-3 oameni oh go on

Eu zic ca Scooby-Doo din trecut il bate pe asta de acum,era mai interesant, iar acuma l-au stricat cu tot felul de povesti amoroase si iubire si sa se desparta echipa, etc laughing

Dupa parerea mea ar fi trebuit sa-i lase tot cum erau, scooby cu shaggy dupa mancare, velma sa fie creieru, daphny sa fie cea care se pricepe la deschiderea usilor cu o sarma si un ac si fred doar cu capcanele, fara indragosteala si etc laughing

voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Eu prefer cum era înainte.

2 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Porcării fără înţeles. Probabil s-au inspirat din Scooby doo varianta porno... O cauţi pe net.

| niculita4tpu a răspuns:

E o porcarie. Am nepot de 5 ani care a visat numai fantome dupa ce l-a vazut