| Giaisteata a întrebat:

Sunt noua aici. vroiam sa va intreb de ce in Scooby doo si echipa misterelor de ce parintii lor (parintii lui Fred cei adevarati, Angel cea de la radio ) domnul "e" si bufnita acea cu o vanatae peste ochi ( echipa misterelor cea originala )sa ii impiedice pe scooby si ceilalti sa gaseasca celalalte piese din Discul Planisferic? multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| hecamefrommetalland a răspuns:

Deoarece vor ei(fosta echipa) sa gaseasca comoara si sa devina bogati, chiar daca asta ar insemna sa tradeze totul:copii, orasul, chiar si pe ei ansisi.

| Giaisteata explică (pentru hecamefrommetalland):

Multumesc, tu ai vazut toate episoadele sau mai sunt?

| hecamefrommetalland a răspuns (pentru Giaisteata):

Nu ati pot spune multe despre urmatoarele episoade(ar strica surpriza), insa daca vrei sa intelegi episoadele noi citeste pe net despre planeta Nibiru.

| Giaisteata explică (pentru hecamefrommetalland):

Ce este planeta nibiru? HAI please!

| hecamefrommetalland a răspuns (pentru Giaisteata):

Povestea urmeaza cam asa
Echipa misterelor afla despre planeta nibiru, o legenda antica care se spune ca trece pe langa Pamant la 20000 de ani si se spune ca extraterestrii de pe ea au creat oamenii.Cauta mai mult pe google.

| andrei161 a răspuns:

Daca scooby doo gasea comoara ar fi distruso si ar fi fost pace si cand venea nibiru ar distruge comara nu ar vrea sa se imbogatesaca

| andrei161 a răspuns:

Findca scooby doo si echipa misterelor ar fi gasit comoara nibiru sarcofagul de cristal si ecipa misterelor originala a vrut sa elibereze spiritul malefic si sa distruga orasul Crystal Cove