| FunKyPunKyGirl a întrebat:

Pt cei care au urmarit sau urmaresc filme de groaza! Am vazut cand eram mai mica un film horror tare de tot. dar nu stiu cum se cheama.sa va spun despre ce era vorba. un tanar se uita la televizor si a vazut ca mana altui tanar cazuse si fugise.in acel moment si lui i-a cazut mana si a inceput sa fuga.tot filmul acesta incerca sa prinda mana.nu mai tin bine minte ce se mai intamplase dar imi mai amintesc ca pe la sfarsitul filmului erau niste morminte si au iesit mortii din ele.cam asta imi amintesc. e tare de groaza. vreau sa-mi spuneti daca stiti cum se numeste filmul. dau funda.

3 răspunsuri:
| RedLove a răspuns:

Poate Mirors 1 sau 2! nu stiu ce ar putea sa fie thinking

| eduardie0 a răspuns:

Idle hands, 1999

| Malinutza_6923 a răspuns:

Zici ca e Thriller al lui Michael Jacksonrolling on the floor Scz, dar nu te pot ajuta...sad