| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, am luat serialul robin hood 2006 in format bluray 720px264 si se vede foarte bine dar merge in blocaje putin la unele faze si nu inteleg de ce pentru ca am si alte filme 2011 cum ar fi fast five si se vede mult mai bine si nu merge in blocaje cine stie de ce primeste funda si vot!

1 răspuns:
| oeg a răspuns:

De la placa video. HD e un format care necesita o grafica f buna. incearca sa nu ai nimic alceva descgis decat filmul.:*