| Mαяуßăăღ a întrebat:

caut niste filme gen Piratii din caraibe (2003, 2006, 2007, 2011 ) sau Robin Hood: Men in Tights (1993). adica aventura, cat de cat amuzante, dragoste si de prin anii mai. vechi -fara avinoare telefoane masini bla bla. adica cu corabii trasuri cai etc, v-ati prins voi) big grin.

2 răspunsuri:
| Victor21 a răspuns:

Black Knight : ->
http://www.youtube.com/watch?v=1L8ddEnAGCA
(o comedie super si se incadreaza in cerintele tale, iti va placea sigurat! ) seara faina :D

| KarGo07 a răspuns:

The Princess Bride (1987) E vechi dar e bun si are si comedie cum vrei tu si aventura e si fara masini avioane etc. sper ca te-am ajutat happy