| b06dan1x7 a întrebat:

. am o intrebare
cum se numeste melodia din filmul RIO 2011, acea melodie din acel

Răspuns Câştigător
| amicumms a răspuns:

Http://soundtrack-movie.com/rio/ toate melodiile din film le gasesti aici

1 răspuns:
| irynnel a răspuns:

"Real in Rio", "Mas que Nada (2011 Rio version)", "Let Me Take You to Rio (Blu's Arrival)", "Hot Wings (I Wanna Party)", "Pretty Bird", "Drop it Low", "Fly Love", "Telling the World", "Funky Monkey", "Take You to Rio (remix)", "Balanço Carioca", "Sapo Cai", "Samba de Orly", "Valsa Carioca", "Forró da Fruta" acestea sunt melodiile din filmul rio :) check out my blog http://irinelpintilie.blogspot.com/