| PDI a întrebat:

Sal TPU, care stie cand incepe sezonul 4 din iubiri secrete, stiu doar ca e in septembrie.

4 răspunsuri:
| voicuadelina a răspuns:

Eu stiam ca incepe pe 10 septembrie. Am vazut si pe site-ul llor official. Funda?

| ShaMnOfWar a răspuns:

Incepe pe 28 septembrie! FUNDA!

| voicuadelina a răspuns (pentru ShaMnOfWar):

28 septembrie pica vinerea!

| PDI explică (pentru voicuadelina):

Şi pentru că dragostea dă sare şi piper vieţii, e timpul să trăieşti iubirea la cote maxime. Din 17 septembrie, în fiecare seară de luni până miercuri, de la ora 19:30, redescoperi ce ascund "Iubirile secrete" în cel de-al patrulea sezon.

Asta scrie pe Facebook