| StefyLaur123 a întrebat:

Era un film in care o femeie era obligata sa inghita un sarpe, dar nu mai stiu cum se numeste.Ma puteti ajuta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Daniellllll1 a răspuns:

Evil dead 2?

Evil Dead II este un sequel şi un remake în acelaşi timp făcut după originalul Evil Dead. În această parte, un grup de tineri este prins într-o cabană în mijlocul unei păduri. În jurul cabanei există şi dă târcoale diavolul care-i înspăimântă, îi atacă şi îi posedă. Poate eroul nostru, Ash, să iasă din această situaţie pentru a doua oară? Poate prietena lui cea moartă să învie pentru a-i cauza şi mai multe probleme? Ash e acum împreună cu fiica profesorului, un asociat al profesorului, un mecanic şi soţia mecanicului, şi încearcă să supravieţuiască încă o noapte în cabană.
Sursa:http://www.cinemagia.ro/filme/evil-dead-ii-20226/

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

From Dusk Till Dawn (2014)?

| StefyLaur123 explică:

Era facut pana in anii 2009-2010 dar multumesc :*