| Messi120 a întrebat:

Sal TPU. Puteti sa imi spuneti cand o sa apara sezonul 5 din The Walking Dead.iar daca a aparut sa imi dati un site unde pol sa il vad.

3 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Pe toate site-urile scrie că apare în octombrie. Pe imdb e afişată data de 19 oct. ca data apariţiei celui de-al doilea episod, dar la primul nu scrie nimic. Oricum, octombrie

| ByaBii a răspuns:

Salut! Sezonul 5 din the walking dead va apărea în noiembrie anul acesta. Abia aștept sa îl vad happy

| Mariusikul a răspuns:

De fapt apare in octombrie...