| redrooose a întrebat:

De ce nu a aparut inca episodul 9, sezonul 3 din The Walking Dead? Ar fi trebuit sa apara pe 11 februarie.

5 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

La ei va aparea pe 10 februarie iar la noi pe 11.
Suntem in ianuarie acum.

| redrooose explică (pentru M25M):

Mi-am dat seama dupa ce am pus intrebarea. Traiam cu sentimentul ca suntem in februarie laughing M-am tacanit de la atata invatat! laughing Mersi oricum big grin

| M25M a răspuns (pentru redrooose):

laughing Nu-i nimic. Singurul motiv pentru care stiu si eu ca sunt in ianuarie este ca am sesiunea la finalul acestei luni altfel nu as avea idee.

| redrooose explică (pentru M25M):

Eu o termin in februarie! sad Multa bafta si spor la invatat! big grin

| M25M a răspuns (pentru redrooose):

Mersi la fel.