| xDexy1 a întrebat:

Sal TPU. sora no otoshimono are un sezon 3 si daca da cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Nu exista un al treilea sezon. S-a facut in schimb un film anime in 2011 care se numeste Sora no Otoshimono: Tokei-jikake no Enjeroido(Heaven's Lost Property the Movie: The Angeloid of Clockwork)

| irbis a răspuns (pentru Amilik):

Nu exista inca, dar e confirmat ca va fi un al treilea sezon.

4 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Da, dar nu a aparut inca. E confirmat ca va fi, dar nu se stie inca data la care o sa apara.

| danicool12 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea

| Tommya a răspuns:

Si eu caut dar in momentu asta nu este pus pe net dar a bagat fulmul asta Sora no Otoshimono Tokeijikake no Angeloid uitate pe AnimeKage