| RândunelPisică a întrebat:

Sal TPU va rog cat mai repede ca sa caut pe net eu m-am uitat pe disney channel la magicienii din waverly place la ala de vineri de la 17:00 si m-am uitat doar la prima parte ( a fost aia cand alex il cauta pe meisan la taranii aia dar taranii aia sunt vrajitori si zice ca ei au construit o toaleta in care era portalul lor si da ca il vor pe meisan sa le dea portalul lu jastin si lu max si lu alex portalu ala a lor care te duce spre lumea vrajitoriilor si alex i-a teleportat in barlog la ei si i-a trimis pe alta lume in care nu era nimic si i-a pacalit alex si meisan s-a transformat in caine. asa in fine dar am vazut doar prima parte si a doua nu am vazut-o pliz ziceti-mi ce episod a fost aia partea a doua amandoua partiile cum se numea episodul pliz ajutati-ma fundita mare + vot

mersi celor ce au avut timp/rabdare sa citeasca fundita mareeeeeee pupici :X

1 răspuns:
| Radaa a răspuns:

Cred ca e episodu 27 din sezonu 3 http://www.megavideo.com/? d=1YYTMEJI