| HypnoticPoison a întrebat:

Sall all... care stie cum s-a terminat filmul de aseara de pe kanal D cazul vampirului de la whitechapel

2 răspunsuri:
| HypnoticPoison explică:

Finalul va rogggg...cine a fost criminalul?

| AndreeaCdr a răspuns:

Când un călugăr e găsit mort într-o mănăstire, cu urme de muşcături pe gât, confraţii săi apelează la Sherlock Holmes. Sinistra crimă, petrecută curând după câteva atacuri atribuite lui Jack Spintecătorul, laolaltă cu întâmplările stranii care o însoţesc, sfidează ceea ce înseamnă totul pentru Holmes, logica. Genialul detectiv e decis să-l găsească pe ucigaşul cu sânge rece, deşi, după spusele călugărilor, acesta nu e altul decât un vampir legendar.
Sper ca te-am ajutat! Numai bine!happy