| 10roxana10 a întrebat:

Bunaa, pentru cine s-a uitat aseara la,, cosmarul de la cabana,, pe kanal d cum s-a terminat filmul, nu am apucat sa vad sfasrditul

dau funda + vot

2 răspunsuri:
| Imaginaţie a răspuns:

Bine, deci depinde de unde ai vazut, deci paul, pleaca de la cabana si se duce sa il caute pe jeff, cauta in o pestera si da peste jumatet de corp alu ala grim. in timp ce paul il cauta pe jeff fata aia bruneta, a fost devorata de cainele ala lup. paul s-a intors acasa si a gasit-o moarta iar dupa a fugit l-a gasit pe winton, dar atunci i s-a facut rau tusea cu sange..., dupa l-a gasit un camion l-a luat cu el si l-a dus la spital. dupa eu n-am inteles aci, doi copii au luat apa din lacu ala otravit si au focut limonada si au baut toti din orasu ala

| 10roxana10 explică (pentru Imaginaţie):

sad pai eu nu am vazut de la partea aia cu copii care au luat apa din lac. dar pana l aurma ala din spital moare?