| what18 a întrebat:

Sall! Am si eu o intrebare : Stiti cumva filme gen Spring Breakers? Dau fundita! Multumesc

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Twelve (2010)

12 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ti-a placut filmul ala?
nu prea are nimic special, daca vrei ceva asemanator cauta pe google filme cu adolescenti
unu bun pe care nu cred ca l-ai vazut ar fi Porky's

| what18 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Am vazut filmul ala doar pentru Alien...laughing)

| Elly213 a răspuns:

Spring Breakers nu mi s-a parut nici macar interesant si l-am asteptat 3luni!
Am ramas dezamagita.Project X e bun filmu si mi s-a parut mai interesant desi e asa..sa-ti umpli timpul si sa-ti faci chef de o petrecere.laughing)
Vizionare placuta!

| what18 explică (pentru Elly213):

Daca mi-a placut mult de Alien l-am vazut pana la sfarsit laughing

| Elly213 a răspuns (pentru what18):

Pe Alien l-am vazut in Tristan&Isolde dar dupa ce am vazut Spring Breakers. Am ramas WOW! :o laughing)

| what18 explică (pentru Elly213):

Gata asta o sa fac astazi caut toate filmele in care a jugat laughing

| what18 explică (pentru Elly213):

Acum eu am ramas WOW! Cum sa arate asa? happy

| Elly213 a răspuns (pentru what18):

Nu stiu laughing E o diferenta uriasa laughing

| Elly213 a răspuns (pentru what18):

Http://www.cinemagia.ro/actori/james-franco-2899/
Baafta! Are o tona de filme! :))

| what18 explică (pentru Elly213):

Multumesc!

| ONElena11 a răspuns:

Project X

| what18 explică (pentru ONElena11):

Scuz ca nu ti-am dat tie fundita dar faramatania a raspuns inainte. Oricum mersi mult happy