| Riciu14 a întrebat:

Sall am si eu o rugaminte care imi poate spune unde sa ma uit la episoadele din telenovela Lacrimi de Iubire?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| educatie2021 a răspuns:

Www.vpay.ro
www.peteava.ro

6 răspunsuri:
| TraficantDeVise10 a răspuns:

Incearca pe youtube!

| xDcreepy a răspuns:

Peteava.ro, cel mai tare site din lume

| Deea_8855 a răspuns:

Buna! Pai cel mai simplu e sa te uiti pe youtubebig grinwinking...cred ca acolo ti le da pe toate.alt site nu stiu trebuie sa ma mai gandesc!big grinbig grinDeci vizionare placuta!

| Riciu14 explică:

Pai am incercat pe youtube...pnm acolo nu sunt ca altfel nu mai intrebam sad ma gandeam ca poate stitie un anume siteu sau ceva de genu...

| Riciu14 explică:

Am cautat pe peteava.ro...da nu am gasit nimic sad am sh cont... dati-mi un link cu primul episod ceva plz sad

| Riciu14 explică:

Mai stiti careva unde pot sa gasesc episoadele? sad...dau fundita :X :X