| computerizatul a întrebat:

Sall. Am vazut azi, 21.04.12 pe Prima TV, de la 20:30 la 23:00 "Un film din minunata lume Disney" care nu stiu cum se numeste. Imi puteti spune denumirea acestuia? Era un amestec de film si desen animat in care personaje din lumea povestilor ajungeau in lume oamenilor si vice-versa. Primul raspuns primeste funda. big grin

Răspuns Câştigător
| my23ro a răspuns:

Magie in New York.
Data viitoare incearca sa cauti aici http://www.port.ro/......tv/tv.prog

4 răspunsuri:
| xioliolioloix a răspuns:

Magie in New York

| MariaOfficial a răspuns:

20:30 Magie în New York | Acum la TV
Cu: Patrick Dempsey, Amy Adams, Paige O'Hara

23:00 Drum fără întoarcere
Cu: David Carradine, Ariel Delgado, Carlie Westerman

01:00 Agentul secret
Cu: Gérard Depardieu, Patricia Arquette, Bob Hoskins

03:00 Focus (R)
04:30 Agentul secret (R)
Cu: Gérard Depardieu, Patricia Arquette, Bob Hoskins

06:00 Cunoaşte, Visează, Iubeşte! (R)

| computerizatul explică:

Lumea* (oamenilor). Scuzati greseala dar eram pe fuga.

| xAditzu a răspuns:

Minunata lume Disney: Magie in New York - comedie SUA 2007 tongue