| orlando_7324 a întrebat:

Care este cel mai urat desen animat care l-ati vazut? Sau film Disney Chennel. Cel mai urat desen care l-am vazut eu este Star Wars si cel mai urat film Disney Chennel Al 13 an.

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nici mie nu-mi place Star Wars! Imi plac episoadele cu Hannah, CU zak si cody, cu sirenele ''h2o'' si sony si stelutza ei norocoasa(asta e super amuzant) si imi place si Inlocuitorii! tie care iti plac?

| HardcoreCountry a răspuns:

Cel mai urat desen e Secretele familiei Sambata, cel mai urat film Disney e Jump it.

| orlando_7324 explică:

Adica cel mai urat e Star Wars si cel mai urat film Disney Jump it.

| MysticWayz a răspuns:

Star Wars
si de pe Disney Channel si al 13-lea an, dar uneori ma enerveaza si MBC sau k9

| Giuly_3112 a răspuns:

Animat o fost odata unu cu pirati

Filmu ala cu extraterestriilaughing

| Helene a răspuns:

Pacat ca nu se mai difuzeaza frumoasele desene cu care am crescut.Cu Tom&Jerry, Curaj caine fricos.etc.La cel mai urat desen sunt de acord cu tine, nu stiu pentru cine se mai fac? Unde este invatatura din fiecare episod? Toate aceste noi "realizari" imi arat intr-adevar ca ne "modernizam" insa nu intr'un fel bun.Pentru mine cel mai urat film DC a fost "Jump In"[chiar difuzat asearaon the phone
Peacehappy

| hrdcore a răspuns:

Desen animat Star Wars si film Felinele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Star wars ii urat mie imi place cele haioase cum ar fi zack and cody sonny si steluta ei norocoasa magigeni din weverly place si altele fil disney chanel ii tot al 13 an am vazut un pic da nu mi-a plecut

| Roxata a răspuns:

Ed, Edd si Eddy. E super stupid. A, si Casa Foster pentru.prieteni imaginari.Sunt de pe Cartoon Network.De pe Disney Chanel nu cred ca am vreun desen animat pe care`l urasc.Imi plac serialele cu actori adevarati!

| Cleo_6857 a răspuns:

Star Wars desenele animate sunt varza. dar filmele sunt tari.

Cele mai urate desene animate pe care le-am vazut vreodata sunt alea.cum ii cheama... Ed, edd si edy parca