| Prince_Pyckolo_1992 a întrebat:

Sall, care este cel mai bun program de vazut filme sau care il utilizati voi si va place, claritate, subtitrarea sa mearga bine, etc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Eu folosesc: BS Player Pro v2.57.1051 Final Multilang. cauta subtitrarea automat de pe net, claritate buna, usor de folosit, nu are lag s.a.m.d

2 răspunsuri:
| Adyspeed a răspuns:

Splash e cel mai bun. dar merge decat pe windows 7. pe windows xp cel mai bun ca si claritate culori sunet e Km player iar pe windows 7 este Splash. poti sa redai odata filmul in bs player si odata in splash sau Km player si sa la dai drumu la amandoua sa meraga in acelasi timp sa vezi diferentele.

| greyhound a răspuns:

Bs Player si VLC (pentru iso-uri)

Întrebări recente