| ank_2471 a întrebat:

Sall.cine a fost eliminat aseara la Dansez pentru. tine si cine a intrat la duel?

Răspuns Câştigător
| kitten15 a răspuns:

Liviu Varciu si Madalina Corduneanu au parasit competitia "Dansez pentru tine" aseara si la urmatorul duel au intrat Augustin Viziru si a Florin Piersic Jr.
funda?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| RoxyLaLa a răspuns:

Buna!

La duel au ajuns Aurora si Augustin:(( si Alina si Florin.
Si din concurs au iesit Madalina si Liviu Varciu:((
Uite si video sa vezi;):
-http://dansezpentrutine.protv.ro/video-super-dansez/13773

Sper ca ti-am fost de ajutor!
Funda?

| Kittiulia a răspuns:

Pai intra pe google scrie programe tv intri pe primul si cauti pro tv
apoi cauti in lista dansez pentru tine si te uiti la cat se termina(EX:14:30)dechizi tv-ul cu un sfert de ora inainte si o sa vezi... funda? happy

| Andreea_6027 a răspuns:

A fost eliminat Costin Sforaru.
la duel: Florin Piersic jr. si Augustin Viziru

Întrebări recente