| stangaionut a întrebat:

Sall cum se numeste clipul de pe youtube cu vacanta mare in care in mijlocu lui costel cu axinte si cu frakfurt joaca poker? dau funda REPET II LEANA SI COSTEL NU GARCEA

1 răspuns:
| nicujoita a răspuns:

Salut cauta pe youtube Garcea si o sa-ti apara cea cu pokerul am avut-o si eu si daca vrei sa o tragi de pe youtube foloseste v-downloader nu te mai lua dupa ceilalti cu youtube downloader pentru ca este foarte slab si necesita mai multa memorie. Mult succes, sa razi cu pofta