| anonim_4396 a întrebat:

Va plac cei de la Vacanta Mare?big grin Va plac "Garcea " sau"Leana si Costel"?

Răspuns Câştigător
| constantyna a răspuns:

Nu, nu imi plac prea mult deoarece fac glume de proasta calitate, asa cum se cer acum, in functie de nivelul intelectual si cultural al populatiei noastre in general, si cum la televizor se uita multi care cer asa ceva, in scopuri comerciale, acesti "comici" vin astfel sa multumeasca marea masa a oamenilor. Eu nu ma uit la asa ceva, pentru ca ma plictisesc sau ma dezgusta.Umorul fin este mult mai rar!

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Intr-un timp urmaream dar acum consider umorul lor cam exagerat.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalaughing Sunt amuzanti laughing

| User a răspuns:

Da, da' numai episoadele vechi (de cand erau la pro tv)big grin. astea noi is prafoh go on

Va sparg pe toti, sa moara mama!rolling on the floor

| alina_1602 a răspuns:

Inainte aveau mai mult hazhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa este cam intrec masura uneori...La inceput erau mai acceptabili.Totusi ca sa-mi fac haz de necaz, ma mai uit uneorihee hee

| 3l3na a răspuns:

Erau mai faine episoadele cu garcea alea vechi... dar leana su costel nu miau placut niciodata