| alexdinunou a întrebat:

Sall! de curand am descarcat filmul fast and furious 6 si cand dau clik pe el imi apare un chenar in care imi spune sa scriu parola. stie cineva care ar putea fi parola.

Răspuns Câştigător
| eaglewatch01 a răspuns:

E o porcarie des folosita de smecheri, care te trimite la tot felul de oferte, de obicei telefonice, unde ti se cere sa platesti diferite sume de bani.Sterge potcaria asta din pc.

2 răspunsuri:
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Filmul fast and the fourios 6 nu a aprut inca ai luat ceva gresit imi pare rau va avea premiera in sua in 24 mai 2013 imi pare rau ai luat ceva gresit
http://www.imdb.com/title/tt1905041/