| anonim_4396 a întrebat:

Sall! In ce episod din Wizard of waverly place se intoarce Mason[varcolacul] inapoi la Alex? cine raspunde primul[si corect] primeste funda! e urgent

multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struck Nu exista un anumit episod. Este filmul "Vrajitori contra varcolaci " care apare pe 13 august la 12:00 la Disney Channel.

Sper ca te'am ajutat love struck vizionare placutahee hee Fundita?batting eyelashes kiss

| andreutzaRBD a răspuns:

Eu cred ca in filmul vrajitori contra varcolaci dar nu mai situ cand va fi

| UngureanuFlorin a răspuns:

Normal ca da