| StayChill a întrebat:

Sall prietenasi! Cine ma poate ajuta cu urmatoarea chestie:vreau sa vad "Sinbad:legenda celor 7 mari" in romana si nu gasesc.Cred ca filmul e destul de vechi si exista in romana.Eu l-am vazut la televizor acum multa vreme si mi-am amintit de el, l-am cautat si nu am gasit nimic.Ma puteti ajuta? Bineinteles, dau funda!

Răspuns Câştigător
| DjYeti a răspuns:

Eu l-am gasit dar numai cu subtitrare. O traducere profesionala(dublata) ar dura ceva pana sa se faca..sau nu au avut cereri destule pentru o dublare completa.

1 răspuns:
| Reek54 a răspuns:

Nu pretenas.

Întrebări recente