| AAAdelin a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film din 3 parti.
S-a dat la national tv intr-o vara si era vorba despre niste oameni care credeau ca au gasit o caseta pe care era inregistrat Dumnezeu, nu imi mai amintest exact, parca trebuiau sa ia un fel de harta, nu mai stiu, tot ce imi amintest e ca ei credeau ca exista o masina a timpului cu care cineva l-a filmat pe Dumnezeu.

Si parca mai era un film in care cineva a auzit o poveste despre o comoara foarte mare de la bunicul sau si ca sa descopere comoara s-au dus la polul su/Nord, acolo au gasit un fel de pipa, si ca sa gaseasca comoara le trebuia harta ce se afla pe spatele declaratiei de independenta.

V-a rog sa ma ajutati Cine stie, sau ghiceste cum se numesc filmere v-a rog ajutor!

1 răspuns:
| AugustinFiltru a răspuns:

Din ce am inteles ala cu dumnezeu ar putea fi X file ultimu film aparut
dar lla cel cu comoara nu stiu exact

funda