| Cold a întrebat:

am si eu o intrebare acum cateva luni impreuna cu un prieten am vazut un film cu un criminal cu o masca pe fata. imi aduc aminte ca alearga o fata iar fata se loveste de o plasa de tantari electrica parca. in fine dupa ce o omoara isi aprinde o tigare si ii ia masca foc oricum nu este scary movie 1. cine ma poate ajuta funda! filmul era de comedie dar va asigur ca nu este scary movie

1 răspuns:
| Bitsuu a răspuns:

"I know what you did last summer" cred sau "the mask"? Funda?batting eyelashes