| BeLyNdA a întrebat:

Am vazut niste poze dintr-un serial in care era:Anahi, Angelique Boyer, Maite Perroni, Dulce Maria si alte fete pe care nu le cunosc. Dar vroiam sa stiu cum se numeste serialul. Fundiza!

Răspuns Câştigător
| spread a răspuns:

Angelique Boyer este in Rebelde uite poze : http://www.google.ro/......tp?/search

10 răspunsuri:
| sabinaelena a răspuns:

Rebelde

| BeLyNdA explică:

Mersi pentru raspunsuri, dar nici in rebelde nici in clase 406 nu este actrita Angelique Boyer.In plus au alte uniforme fata de cei de la clase 406.Alte raspunsuri?

| BeLyNdA explică:

Am dat voturi tuturor celor care mi-au raspuns

| Dj14mally a răspuns:

Inger cu chip rebel...il da iar la tv

| spread a răspuns:

Rebelde big grin

| RaluuMrrrr a răspuns:

se numeste ...Rebelde...

| lorra mng a răspuns:

Eu le-am vazut in telenovela CLASE 406 de pe acasa tv. Sper ca ti-a folosit raspunsul meu!

| Loree_9580 a răspuns:

L-ai vazut pe acasa nu? Daca da e numea Clase 406.

| Loree_9580 a răspuns:

Clase 406.