| Roxanika15_8645 a întrebat:

Am vazut toate serialele din NINI, iar in primele seriale am observat ca Nicolas are o alunita pe obraz, iar Nini nu are. Oare Nico si Nini sunt persoane diferite?

Răspuns Câştigător
| DarkWerewolf13 a răspuns:

Probabil nini si-o pune ca diferenta dintre ei sa creasca si mai mult!

3 răspunsuri:
| NicKy4ev3r a răspuns:

@ioana nini si nico sunt aceeasi persoana la video clipul care le-ai vazut e asa nico daneaza pe scena si nini canta pe ecranul tv de acolo dar nu e cu el pe scena uitate atenta la link

http://www.youtube.com/watch?v=nUCeBgAWx0A

hai ca te-am pupat :*

| Alexutza6755 a răspuns:

Bineinteles ca este aceeasi persoana.Tu nu teuiti la serial? Arata mereu cand Nini isi scoate peruca lui Nico.

| ioanaCUTU a răspuns:

Nu crede nimic eu iti pot dovedi ca nini si nicolas nu sunt aceias persoana uite dovada intra pe youtube si scrie nini la buskeda a colo dai pe un videclip si nicolas danseaza si nini canta