| florinboss10 a întrebat:

Andrei si Ioana din serialul Pariu cu viata in realitate is tot impreuna?

Răspuns Câştigător
| Pshychopath a răspuns:

De fapt va trebui sa va contrazic pe toti care ati zis nu happy eu am fost pana acum la 3 concerte/sesizari de autografe ale lor si s'au sarutat aproape la fiecare, acum chestia asta poate sa fie si ceva fake, doar pentru a impresiona fanii dar poate chiar sunt impreuna happy

11 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Ceea ce se întâmplă într'un film/serial rareori se întâmplă şi în realitate.
Nu, nu sunt împreună.

| blueangel99 a răspuns:

Nu. Au spus-o chiar ei.

| annkaa a răspuns:

CEauhappy
din cate stiu eu nu sunt impreuna.doar in seriallaughing

| SDC a răspuns:

Nu nu sunt impreuna!

| gianina14 a răspuns:

Nu...fundita?

| ghicicinesunt a răspuns:

Nu sunt impreuna am vazut la o revista si zicea ioana si andrei impreuna doar pe micul ecran

| Snowball a răspuns:

Nu, nu sunt!

| girl971 a răspuns:

Acum,anul asta sunt impreuna.A spus Dorian Popa.Si acum sa o luam pe cea dreapta, e logic dupa cum se comporta unu cu altu ca se plac.

| alexyka2014 a răspuns:

Nu. nu sunt impreuna astea's doar filme

| alexsmeker98 a răspuns:

Este doar un serial. Desi exista sanse dar mai multe sansa sunt doar pentru audienta sa crezi asta! happy

| Romascu_Silviu_1990 a răspuns:

Salut florin. da andrei si ioana sunt impreuna le-am luat autograf si i-am intrebat si au spus ca se iubesc. deci da sunt impreuna.