| yanis10de10 a întrebat:

As dori daca stiti sa ma ajutati si pe mine cu o comedie un film care v-a placut voua cel mai mult ...am sa mai uit la toate propunerile si cel care consider eu ca e nr 1 primeste funda! Promit

Răspuns Câştigător
| Uoana a răspuns:

Butterfly effect.nu e comedie, da' e frumos

| yanis10de10 explică (pentru Uoana):

Super maxim filmu... un id?! eu sunt din buc.

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The hangover 2
Friends with benefices

| unknownn a răspuns:

Seria Singur acasa(Home Alone) dar cred ca ai vazut-o, asa ca iti recomand inca unul: Baby's day out.

| Amelya02 a răspuns:

Horrible Bosses
Bad teacher
The hot chick
Antoher teenage movie
Little man
The change up
White chicks

Sunt foarte amuzante, si sunt si niste lectii de viata happy

| StefiM a răspuns:

Yes Man e taaare si Marea mahmureala

| Geo17 a răspuns:

Cea mai tare comedie e: The Little Man, adica Ala Micu'...este cu un om pitic, care fura un diamant si el se transforma in bebe ca sa il recupereze etc... Uita-te. E super misto.

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Buna frate, daca vrei un fil comic comic este litelman e vorba despre un pitic si un om dar nu vreau sati mai spun ca stric tot filmul, sper ca te-am ajutat, funda daca vrei

| Ferra a răspuns:

Happy Feet 2

| Aida89 a răspuns:

Bride wars, Beerfest,
I now pronounce you Chuck & Larry, Made of honor, killers,
The Ugly Truth, Valentine's Day,
27 Dresses, Knocked Up. De asemenea iti recomand sa intri pe imdb.com. Au info despre toate filmele.

| Vartolomei_Claudiu_1982 a răspuns:

Filmul "Anchorman: The Legend of Ron Burgundy"
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy"
"Coming to America" ("Un print in America")

"There's Something About Mary" ("Mary cea cu vino-ncoa'")

"Friday" ("Vineri")

"Raising Arizona" ("S-a furat Arizona")

FUndita?

| Sergiu_Procopiuc_1993 a răspuns:

Spread, Guess Who, Killers- astea 3 sunt cu Ashton Kutcher! Change up, Grown Ups, Horrible Bosses, Harold and Kumar(toate cele 3 parti), Tooth Fairy ( prima parte ii mai buna decat a2a). Toate sunt filme bune dupa parerea mea. si mai am o lista lunga cu ele. Vizionare placuta!