| phantom2k a întrebat:

as vrea niste animeuri asemanatoate cu elfen lied sau high school of dead....adica sa contina si actiune (cu sange si d'astea big grin) dar si un pic de drama(romantism) si daca se poate sa nu aiba un final chiar trist ceva mai happy endwinking! dau funda... o da si as mai vrea sa-mi spuneti cateva animeuri in care scenele cu sarutiri sunt mai dese adica nu doar la sf episoadelor si in parcursul lor ca la zero no tsukaima!

5 răspunsuri:
| kathy7649 a răspuns:

Incearca "Angel Beats", si... pot sa-ti dau un site cu toate anime-urile.
Www.adultmult.ru
intri pe saitul asta, apesi spre exemplu-Найти, apoi vei gasi sus cuvintul "anime", apasa si vei vedea toate animeurile in ordine alfabetica.Pe acest sait ele sunt cu traducere pe limba rusa, dar poti copia denumirile si sa le cauti pe net!
Sper ca te-am ajutat!

| kathy7649 a răspuns:

Incearca "Angel Beats"si... pot sa-ti dau un site.
Www.adultmult.ru
intri pe saitul asta, apesi spre exemplu-Найти, apoi vei gasi sus cuvintul "anime", apasa si vei vedea toate animeurile in ordine alfabetica.Pe acest sait ele sunt cu traducere pe limba rusa, dar poti copia denumirile si sa le cauti pe net!
Sper ca te-am ajutat!

| Kyrie a răspuns:

Frumos Elfen Lied big grin
frumoasa melodie, pacat ca are asa de putine episoade

| cristiana1234 a răspuns:

Another