| iusty12 a întrebat:

Dati-mi niste animeuri cu genuri romance/comedy/supranatural. Am vazut deja: http://myanimelist.net/animelist/iusty12
Fundita

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Dakara Boku wa, H ga dek inai.
- The World God Only Knows (3 sez)
- Omamori Himari
- Tsukuyomi: Moon Phase
- Shuffle
- Fruits Basket
- Tasogare Otome x Amnesia
- H2O Footprints in the Sand
- Dance in the Vampire Bund

Aici ai lista cu ceea ce am urmarit!
http://myanimelist.net/animelist/ryuu_ro

Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut big grin Sunt cel mai mare fan al anime-urilor, si iti propun sa incerci:

Baka To Test To Shoukanjuu(2 sezoane)
Bakemonogatari
Nisemonogatari
Blood Lad (Super tare anime-ul, deci se afla in topul meuwinking Este vorba de un vampir big grin In caz ca te intereseaza asa ceva)
BTOOOM!
Shuffle!
Kara No Kyoukai
Ao No Exorcist
Rosario + Vampire (2 sezoane)

Si cam atatea laughing Ai mai putea incerca si They Are My Noble Masters, daca vrei ceva mai pervers putin happy Dar iti zic asa, ca sa stii si tu: Baka To Test To Shoukanjuu este cel mai, dar cel mai amuzant anime din toata lumewinking (Dupa parerea mea big grin Si iti zic ca am vazut peste 90% din toate existente)

Si ai mai putea incerca si Elfen Lied happy Nu le-am luat / copiat de niciundewinking Le-am scris eu big grin Vizionare placuta! tongue

| BlackDream80 a răspuns:

Uite un site cu animeuri http://site.anime-nolimit.ro/ poate gasesti ceva care iti place :D iti recomand Blod Lad :)