| iusty12 a întrebat:

Dati-mi niste anime cu fete supernaturale (adica vin de pe alta lume, puteri ascunse...), adica o fata neobisnuita intalneste un baiat obisnuit... cred ca intelegi voi, gen Yumekui Merry sau gen Shakugan no Shana. FARA echi sau perversitate. fundita

Sau,

Daca nu exista animeuri de alea, sugerati-mi voi niste animeuri super. Am vazut deja http://myanimelist.net/animelist/iusty12

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Ano Natsu de Matteru
- Onegai Teacher
- The World God Only Knows (3 sez)
- Medaka Box (2 sez)
- Fate/stay night
- Toaru Majutsu no Index (2 sez)
- Din seria "Tenchi Muyo!":
* Tenchi Muyo! Ryo-Ohki (gasesti pe gogoanime)
* Tenchi Muyo! Daughter of Darkness (pe youtube)
* Tenchi Muyo!
* Tenchi Muyo! in Love
* Tenchi Forever! in Love 2 (aka Tenchi Forever!)
* Shin Tenchi Muyo! (a.k.a. Tenchi in Tokyo)
* Shin Tenchi Muyo! Specials (a.k.a. Tenchi in Tokyo Specials)
* Tenchi Muyo! GXP

Vizionare placuta!

| erzabadgirl08 a răspuns:

Bleach,Blood+
Anime super mai sunt si Fairy Tail si Naruto si Naruto shippuuden