| jimm999 a întrebat:

dati-mi si mie niste seriale cu adolescenti dar sa nu fie de gen Prety little liars sau the vampyre diaries.Pls urgent!

Răspuns Câştigător
| adrianarp a răspuns:

Gossip Girl
One Tree Hill
The O.C.
Glee
Hellcats
The Lying Game
10 things I hate about you
Switched at Birth
Skins
The Secret Life of the American Teenager
-ar mai fii cateva, dar nu sunt cu adolescenti (Dexter, Cold Case, House M.D., F.R.I.E.N.D.S, The Good Wife, The Firm, How I met your Mother, Desperate Housewives, etc), sau cele care mai sunt cu adolescenti sunt SF (Supernatural, Teen Wolf, True Blood, Once Upon a Time, Merlin, etc). Oricum, in principal cam astea ar fi. Sper ca te-am ajutat :*