| Riio a întrebat:

De curand am vazut un film, dar nu ii mai stiu numele, stiu ca era cu un oras Desperado sau ceva de genu unde era un Politist monstru de controla animalele si a omorat toti oameni din acel oras au ramas foarte putini care i-a pus in inchisoare era horror, daca stie cineva cum se numeste? as vrea sa il revad.

Răspuns Câştigător
| yuukary a răspuns:

Si eu l-am vazut a fost tare (mi-a placut faza cand pustiu iese din inchisoare si cautand alti supravietuitori gaseste toti morti aia pe pereti) si parca se numea "Desperado" scuze nu sunt sigura 100%

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat