| sydhksisbb a întrebat:

Am vazut de mult timp un film dar nu mai stiu cum se numeste si as vrea sa il revad, era un film horror gen 18+, unde o tipa ajunge sa ramana incuiata intr-o statie de metro pe unde bantuia un fel de monstru care fusese om, era doctor si nu stiu cum so transformat, ei bine tipa mai intalneste vreo 2 oameni pe acolo si incearca sa scape de monstru. Am vazut filmu prin 2006/2007 daca imi aduc bine aminte, Va rooooooog foarte mult sa ma luminati si pe mine FUNDA celui mai corect si rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Creep (2004)

http://www.imdb.com/title/tt0381966/

1 răspuns:
| biscuiticulapte a răspuns:

The Midnight Meat Train(metroul groazei)..nu stiu sigur daca acesta este.