| anonim_4396 a întrebat:

Era un film (l-am vazut pe DIVA)si era despre o fata care era atleta si s-a dus parca la universitate si statea acolo. si cam toti cei de acolo se imbatau, si ea a inceput sa se imbete, ea avea o prietena care a murit la finalul filmului.nu mai stiu cum se numeste filmul, daca stiti imi spuneti numele filmuluibatting eyelashes? promit o mare mare fundawinking

Răspuns Câştigător
| TheLastDancer15 a răspuns:

OMG nu pot sa cred ca si tu ai vazut filmul ala! il iubesc! filmul se numeste: 'Viata ca o petrecere' si e cu Reese Witherspoon in personaj principal [in engleza e: 'the party never stops'] stiu ca asta e deci plz funda... oricum, vizionare placuta si e super fain filmul! pup

3 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Draga,eu sunt acea fata daca vrei sa aflii mai multe da add la id divaonline

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TheLastDancer15 mersi mult stiu e un film foarte bunwinking

| TheLastDancer15 a răspuns:

@anacasy3101 cu mare placere si eu il iubesc!